8. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı

 

Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı / EIF 2015’in Değerli Katılımcıları ve Ziyaretçileri,

Bakanlığımızın destekleri ile Global Enerji Derneği tarafından 04 -05- 06 Kasım 2015 tarihlerinde “EIF Uluslararası Enerji Kongresi”nin bu yıl sekizincisi düzenlenecektir.

Sizlerin de takdir ettiği üzere enerji dünya gündeminin birinci sırasını iştigal etmekte, artan Dünya nüfusu ve yakın gelecekte tükenmesi beklenen enerji kaynakları sorunu küresel boyutta değerlendirilmesi gereken bir sorun olarak nitelendirilmektedir.

Herkesin malumu olduğu üzere, enerji politikaları sadece ülkelerin kendi sorunu olmaktan çıkmıştır. Bu konuda atılan adımlar dünya genelinin etkilemekte olup, enerji politikaları küresel boyutta değerlendirilmektedir.

Bu çerçevede, “EIF 2015” in Türkiye ve diğer birçok ülkeden çok sayıda üst düzey yetkili ve enerji sektöründe faaliyet gösteren firma yetkilerinin bir araya getirerek sektörün geleceğine yönelik hususları değerlendirme fırsatı oluşturulacağına inanıyorum.

Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak, “EIF 2015” in başarılı geçeceğine inanıyorum. Bu anlamda tüm katılımcılara teşekkür ederim.
 

Taner YILDIZ
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı

 

Ayrıntılı Bilgi için http://www.enerjikongresi.com/default.aspx

ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı adı
Parola
ETKİNLİK / FUAR TAKVİMİ
Tümünü Göster
Bilgilendirme
Bizi Takip Edin
Telefonlarımız
Bu site Teknorem Bilişim tarafından 2015 yılında JESDER için yapılmıştır.