EXPO GEOTHERMAL- 3.Jeotermal Enerji Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

 

 

                                                                       

 

 

Türkiye’de Jeotermal Enerjinin Merkezi 3. Expo Geothermal İçin Geri Sayım Başladı

 

Türkiye’de 3. kez düzenlenecek olan Jeotermal Fuarı, 21 – 22 - 23 Ocak 2016 tarihlerinde Ankara’da ziyaretçileriyle buluşacak. Demos Fuarcılık tarafından organize edilen 3.Jeotermal Enerji Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı  - EXPO GEOTHERMAL, Başkent’te ATO Congresium’da sektör temsilcilerini ağırlayacak.

Onlarca Firma ve Binlerce Ziyaretçi

Demos Fuarcılık organizasyonunda yapılacak fuar, daha kapsamlı olup, 100’e yakın firmayı ve binlerce ziyaretçiyi buluşturup, Jeotermal sektörünü sadece Türkiye’ye değil, Dünya’ya da duyuracak. 2015 Ocak ayında Ankara’da düzenlenen ve sektörün ülkemizdeki tek fuarı olan Expo Geothermal, katılımcı ve ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Gelişen ve sürekli yatırım yapılan sektörün tüm temsilcileri fuarda yer aldılar.

JESDER’in Katkılarıyla

Fuara bu yıl önemli kuruluşlar destek veriyor. Türkiye’de Jeotermal yatırımlarında söz sahibi kurumları bir araya getiren Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği (JESDER), ana destekçi olarak yer alıyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı olan Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra Jeotermal projelere büyük önem veren Ankara Büyükşehir Belediyesi, fuarımıza destek veren diğer kurumların başında geliyor.

Detaylı bilgi ve katılım için tıklayınız.

Demos Fuarcılık
Fatih Atlas
0 212 288 02 06
0 533 664 24 71
fatlas@demosfuar.com.tr

 

ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı adı
Parola
ETKİNLİK / FUAR TAKVİMİ
Tümünü Göster
Bilgilendirme
Bizi Takip Edin
Telefonlarımız
Bu site Teknorem Bilişim tarafından 2015 yılında JESDER için yapılmıştır.