EIF 11.ULUSLARARASI ENERJİ KONGRESİ VE FUARI

KONGRE HAKKINDA

 

08-09 Kasım 2018 tarihinde EIF Enerji kongresi T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımızın destekleriyle 11. kez düzenlenecektir.

Ankara’da gerçekleşen kongremiz Türkiye’nin en büyük karma enerji etkinliği haline gelmiştir. EIF kongreleri düzenlenmeye başlandığı günden itibaren enerji sektöründe önde gelen yerli-yabancı profesyonelleri,   yabancı bakanları ve yabancı yatırımcıları uluslararası bir platformda bir araya getirmektedir.

Bugüne kadar kongrelerimizin açılış konuşmalarına heyetleriyle birlikte; Suudi Arabistan, Irak, Amerika Birleşik Devletleri, KKTC, Somali, Libya, Sudan, Mozambik enerji bakanları katılım göstermiştir.

Enerji sektörünün nabzını tutan kongremize geçen yıl; 200 konuşmacı, 13,500 delege katılım göstermiş olup, bu nitelikli platformda delegeler Türkiye ve Dünya enerji piyasaları hakkında bilgi edinme fırsatı bulmuşlardır.

Üst düzey kamu yetkilileri ile çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin ve enerji sektörünün önde gelen profesyonellerinin konuşmacı olarak davet edildiği kongremizde; enerji verimliliği, enerji depolama, dijitalleşme, akıllı şehirler ve elektrikli araçlar, yeni konu başlıkları olarak ele alınacaktır.

Ulusal ve uluslararası medya kuruluşları tarafından canlı yayınlar ile yakından takip edilecek olan EIF 2018, Dünya enerji koridorlarında yer alan Türkiye’nin ileriye yönelik gelişme sürecine önemli katkılar sağlayacaktır.

8-9 Kasım 2018’de gerçekleşecek olan ve Enerji sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren EIF 2018 kongresinde buluşmak dileğiyle, saygılarımızla.
 
Yeri     : CONGRESIUM ANKARA ATO ULUSLARARASI KONGRE VE SERGİ SARAYI
Tarihi  : 08 – 09 KASIM 2018
Adres : Söğütözü Caddesi No:1/A, 06510 Çankaya, Ankara / TÜRKİYE
Tel      : +90 (312) 285 0 385 • F: +90 (312) 285 0 057

www.congresium.com
 
 
Ayrıntılı Bilgi için : http://www.enerjikongresi.com/default.aspx
 
ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı adı
Parola
ETKİNLİK / FUAR TAKVİMİ
Tümünü Göster
Bilgilendirme
Bizi Takip Edin
Telefonlarımız
Bu site Teknorem Bilişim tarafından 2015 yılında JESDER için yapılmıştır.